Back to Top

Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych trendach obuwniczych. Nasze ekspertki śledzą najnowsze trendy, abyś była na bieżąco z informacjami ze świata mody. Poniżej przedstawiamy buty, które będą modne w sezonie 2016. Przeczytajcie!

Wciąż modne są snicersy. Są to buty wykonane w sportowym stylu posiadające dodatkowo koturnę, zazwyczaj jest ona ukryta. Cieszą się dużym powodzeniem szczególnie wśród nieco niższych dziewczyn. W tym nadchodzącym jesiennym sezonie szczególnie modne będą snicersy w kolorze pomarańczowym. Dużym powodzeniem cieszą się także motywy zwierzęce.

W tym sezonie królują buty w kolorze srebra i złota. Buty te cieszą się ogromnym powodzeniem i na ulicach można zobaczyć, że na nogach pań pobłyskują złote i srebrne sandałki oraz szpilki. My również jesteśmy zachwycone tym trendem!

Ciekawym trendem, który zaobserwować można w tym sezonie są trampki z nadrukami rysunkowymi. Amatorki komiksów i różnych filmów rysunkowych powinny być więc zachwycone. Takie trampki świetnie będą wyglądać do jeansów typu boyfriend i luźnych T-shirtów.

Kolejnym zaskoczeniem tego sezonu są buty z haftowanymi aplikacjami inspirowane stylem japońskim. Z pewnością nie każdej Pani przypadnie do gustu ten trend, ale wiele Pań już wypatruje na sklepowych półkach butów w  tym własnie stylu.